Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Nie mogę otworzyć tylnych drzwi!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Nie mogę otworzyć tylnych drzwi!!!

    Już naprawione, jednak nie obyło się bez wizyty u elektryka, który zrobił mi to w minutę i za darmo Dzięki za pomoc

  • #2
    [O1] Nie mogę otworzyć tylnych drzwi!!!

    Witam wszystkich forumowiczów! Temat ten pewnie juz był wałkowany ale sprawa dość poważna więc pozwoliłem sobie założyć "Nowy temat" (z góry przepraszam moderatora). Problem jest następujący: zablokowały się tylne drzwi prawe. Nie można ich otworzyć ani od zewnątrz ani od wewnątrz. Byłem w ASO w Zielonej Górze ale tam za nowy zamek zaśpiewali 485 zł + koszt usługi 150zł. Podziękowałem bo "trochę" drogo. Może ktoś zna sposób zdemontowania tapicerki bez jej zniszczenia (w ASO powiedzieli że takie ryzyko istnieje) Proszę o pomoc. Może jakiś opis wraz ze zdjęciem demontażu. Z góry dziękuję za pomoc! beatroot (Skoda Octavia I kombi, 1.9 TDI, 1999r.).

    Komentarz


    • #3
      Najpierw otworz drzwi przednie po tej stronie co masz zepusty zamek, w gumowej oslonie tylnych drzwi sa przewody, dokladnie- ale dokladnie zdjemij oslone rozwin tasme ktora sa zwiniete przewody, nie sugeruj sie ze bedzie wygladac dobrze zwiazne mimo to zrob to w pierwszej kolejnosci, jesli zobaczysz urwany przewod lub zielony pyl to wiadomo co jest przyczyna. Jesli w tym miejscu przewody sa cale- chac watpie to niestety trzeba zdjac tapicerke od srodka, jest sporo pracy i trzeba uwazac aby nie poniszczyc, odkrecamy wkrety te co sa wokol. Najlepiej obejrzyj tapicerke po drugiej stronie drzwi i zobaczysz gdzie sa te wkrety, ale to jest ostatecznosc. Powodzenia

      Komentarz


      • #4
        Dziękuję za podpowiedź. Będę próbował.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X